Witajcie, rzadko robię prace na komunię, ale miałam po temu okazję i się bardzo cieszę:) ta jest prosta, ukwiecona. Miała być bardziej pastelowa, ale nie mogłam się oprzeć tym ciemnkzielinym listkom :) na szczęście się spodobała właśnie taka z wyrazistym akcentem:)
Milego tygodnia dla Was 😊
Śliczna kartka. Bardzo fajnie udekorowałaś grafikę. A ciemne listki dodają fajnego kontrastu :)
OdpowiedzUsuńWciąż komunijnie co za rok, kartka cudna
OdpowiedzUsuńPiękna. Te ciemne liście świetnie pasują.
OdpowiedzUsuńWspaniała karka Aniu. Super połączyłaś ciemne kolory .
OdpowiedzUsuńPiękna kartka. Skromna elegancka ładna zieleń listeczkow.
OdpowiedzUsuń