piątek, 20 stycznia 2023

Walentynka

  Witam, Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię robić kartki walentynkowe. Nie tylko z powodów miłosnych - to także miła okazja, aby okazać uczucia przyjaciołom i bliskim osobom. Kolekcja Red Roses For My Darling ma wyraziste kolory i przepiękne kwiaty. Pasuje na wiele okazji, ale stworzona została z myślą właśnie o Walentynkach. Dziś mam do pokazania Wam prostą karteczkę z czerwonymi różami i grafiką z kolekcji - jak Wam się podoba :)?

Hello, I don't know about you, but I really like making Valentine's Day cards. Not only for love reasons - it is also a nice opportunity to show affection to your friends and loved ones. The Red Roses For My Darling collection has bold colors and beautiful flowers. It suits many occasions, but it was created with Valentine's Day in mind. Today I have to show you a simple card with red roses and graphics from the collection - how do you like it :)?
Papiery || PapersDobrego dnia!
Have a great day!
Anna Dorota

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kartka dla nauczyciela

Witam, koniec maja i czerwiec to u mnie czas zdominowany przez kartki z okazji zakończenia roku szkolnego. Taką tez mam Ci dziś do pokazania...