Scrap z przeszyciami

Dawno niczego nie pisałam, ale nie znaczy, że niczego nie robiłam. Naszło mnie na scrapy i ostatnie kilka wieczorów spędziłam układając i klejąc kolejne strony. Ten powstał jako pierwszy (i to o nim pisałam w poprzedniej notce). Z przygodami, bo przeszywając papier złamałam igłę, ale szczęśliwie obyło się bez strat w integralności cielesnej;) 
Wygrzebałam pudełko ze zdjęciami, które od dawna domagały się jakiegoś uporządkowania i oprawienia i tak się zastanawiam - może spróbować z Project Life? Podoba mi się, uwielbiam karty i nawet mam sporą ilość. Na scrapy chyba tych zdjęć trochę za dużo - zwłaszcza, że powstają nowe zdjęcia :)
Ogólnie miałam też pewną niechęć do zrobienia zdjęć scrapom (ale wreszcie się zebrałam) i napisaniu notki - w pracy dużo czasu spędzam przy komputerze, więc po pracy nie miałam na to ochoty ;)

Za zdjęciem jest miejsca na taga z opisem okoliczności powstania zdjęcia.Komentarze

 1. Bardzo przyjemny LO, sprawia wrażenie bogatego dzięki kwiecistemu papierowi bazowemu :) Aż mi się do lata zatęskniło ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba. Kwiaty nadaja lekkości, mimo ciemnego tła papieru.
  Fajna kompozycja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczny scrap! Bardzo podobają mi się przeszycia, ale sama rzadko stosuję. Maszyny do szycia nie mam, a do ręcznych nie mam cierpliwości...

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny scrap! Ja też chciałabym może kiedyś uporządkować sobie ulubione zdjęcia właśnie w takim albumie Project Life, niekoniecznie dzień po dniu, niekoniecznie, tydzień po tygodniu, ale takie z moich ulubionych wspomnień ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale piękny scrap. Super oprawa dla zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest super! To kwiatowe tło wygląda rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Artjournal

Świąteczny layout