niedziela, 16 sierpnia 2015

...i coraz trudniej wierzyć w cud

Więc tak. Miałam pojechać na koncert ulubionego zespołu, ale nie wyszło. Jestem bez auta, a nie będę po nocy wracać ponad 100 km komunikacją, bo po 21 to mało co tutaj dociera. Więc jestem w domu. Pojadę za tydzień (jak będzie auto - tym razem tylko ok 90 km w jedną stronę). 
Miałam pójść na spacer, ale cały dzień padało (tak, fajnie, że zrobiło się chłodno, ale jutro pracuję, więc nigdzie nie wyjdę).
Jestem sama w domu, słucham muzyki zamiast koncertu i szczęśliwie jeszcze sąsiedzi w kaloryfer nie walą (no dobrze, nie jest bardzo głośno. jak na mnie jest głośno). Skończyło mi się gesso, więc eksperymentuję z farbkami - bardzo śmiesznie zachowują się pod wpływem suszenia nagrzewnicą. Takie tam wieczorne pacianie i kolorowane. 
Cytat: oczywiście Wilki i "Zawsze w sercu mym"

edit: znalazłam wyzwanie - jest papier w nutki, taśmy muzyczne i nutkowe i cytat z piosenki. Chyba pasuje. Muzyczne wyzwanie Benity - Projekt Wagi Ciężkiej.
Scrap(k)uj z nami - Stemplujemy - stemple to primowa dziewczyna Bloom, 7Dots - chabaź oraz skrzydła i napisy odręczne na tle.

9 komentarzy:

Jola pisze...

Pięknie Ci wyszło to chlapanie :DDD

Inka pisze...

Bardzo fajnie wyszło, banerki mnie zawsze "biorą" :) i chlapania oczywiście!

asterek pisze...

Fajnie wyszło :)

Arleta pisze...

swietna praca

Anka M. pisze...

Ciekawe ujęcie muzycznych tematów :) Dziękuję za udział w wyzwaniu PWC.

Kejti pisze...

Piękna praca, nietuzinkowa......

zmorka pisze...

Uwielbiam oglądać takie prace, wyłapywać coraz to nowe szczegóły... Ja niestety jak zwykle powtarzam "z innej bajki jestem" i tak nie potrafię (niestety) Świetna praca :) Pozdrawiam :)

Erita pisze...

Świetna strona Art Journala! Przyciąga wzrok. Podziwiam, mi braknie już czasu aby tak tworzyć, ale daje to dużą dowolność na wypróbowanie wszystkiego co w nas drzemie :)

Tajanna pisze...

Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich mediowych prac, rewelacyjne!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...